Avcı Yapı Sistemleri AVCI YAPI SİSTEMLERİ
AnasayfaÜrünlerReferanslarİletişimGaleriHakkımızdaRenk Kartelaları 
 


       Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bundan böyle güncel olarak, firmamız hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz bilgilere, gelişmelere yada yeni ürünlerimizin sunumlarına buradan ulaşabileceksiniz.Yeni içerik yönetim sistemimiz sayesinde, sizlerle iletişimimiz her zaman güncel olarak devam edecektir.

      Ürün yelpazemizi size sunabilmek için calışmaktayız.


    Eğer firmamızı tanımıyorsanız ve bizimle ilk defa online olarak temas kuruyorsanız: Lütfen ihtiyaçlarınızı ve sorularınızı tarafımıza iletiniz. bilgi@avciinsaat.com Size yardımcı olmak bizim için zevktir.

     Özetle, hakkımızda bilmeniz gerekenler: Firmamız 2001 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden beri yüksek kaliteli yapı sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız Evren Cad. Balıkçı Sok. 1/C Güneşli Bağcılar/İSTANBUL'da faaliyet göstermektedir.

ÖRNEK UYGULAMALARIMIZ.....

Eski hali....


Yeni Hali...  Resim galerisinin tamamına Galeri sayfasından bakabilirsiniz....
Kelimeler Yetersiz.....


      Sudanlı aç bir çocuğun incecik siyah teni, narin kemikleri ve güneşten pişmiş öne eğik başı. Küçük kızın açlıktan bir adım daha atacak gücü kalmamış. Yere kapaklanmış, emekleyerek bir kaç kilometre ilerideki yardım kampına gitmeye çalışıyor. Biraz arkasında ise bir akbaba sabırla bekliyor. Ölse de yesem diye.
 
      Ve küçük kız için inanılmaz bir fırsat doğuyor: Küçük kızı kurtarabilecek bir insan olayı görüyor ve yanına yaklaşıyor. Ve işte zamanın durduğu an:
  
      Kızın bu halini gören gazeteci Kevin Carter, fotoğraf makinesi ile bu anı donduruyor ve çektiği bu fotoğrafla hayalindeki Pulitzer ödülünü 1994 yılında alıyor.
  
      1994 yılında Sudan da çekilen bu fotoğraf Afrikada ki açlığın simgesi oldu ve belkide bir çok insan bu fotoğraf sayesinde açlıktan kurtuldu.
  
     Ancak insanlar olayı sadece bir fotoğraf karesi olarak görmüyorlardı, Kevin Carter e olayın devamını yani küçük kıza ne olduğunu sordular. Cevap en az fotoğraftaki manzara kadar içler acısıydı:
  
    Carter, küçük kıza yardım etmediğini ama fotoğraf çekerken akbabanın korkup kaçtığını, kızın yaşayıp yaşamadığını bilmediğini ama yaşıyor olması gerektiğini, çünkü gıda yardımı yapılan Amerikan üssünün pek de uzakta olmadığını söyledi.
 
    İnsanların Carter a o anda ne cevap verdi bilemiyoruz, ancak Carter 3 ay sonra kendince bir cevap buldu. Fotoğraf makinesini elinden bırakıp, bahçe hortumunu arabasının egsozuna taktı ve hayatına son verdi. Kevin Carter in
bıraktığı intihar notunda bu fotoğrafla ilgili veya içinde bir takım ızdıraplar olduğunu gösterecek her hangi bir ifade bulunmadığı belirtiliyor...


 
Top